İzmir Aliağa'da Yukarı Şehitkemal Meydan Projesi devam ediyor

09 Ekim 2021 Cumartesi 09:26
İzmir Aliağa'da Yukarı Şehitkemal Meydan Projesi devam ediyor

Aliağa Belediye Başkanı Sercan Acar, belediye müdürleri ve teknik personel ile birlikte Yukarı Şehitkemal’de yapılan Meydan projesini yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.İZMİR(İGFA)- Yukarı Şehitkemal’de birçok ihtiyacı karşılayacak olan Meydan projede, kot farkı ortadan kaldırılarak araç yolu ile istinat duvarı yapıldı. Başkan Acar'ın ziyaretine Yukarı Şehitkemal Mahallesi Muhtarı Kasım Ercan'da katıldı.

Yapılacak olan meydan projesinde, Düğün ve köy etkinliklerinin yapılabileceği, otopark olarak kullanılabilecek çok işlevli 2500 m2 toplam alana sahip Meydan projesi kısa süre içinde tamamlanacak. Proje kapsamında Çocuk oyun alanları, kamelyalar ve 1000 m2 bitkilendirilmiş yeşil alan bulunuyor.

Proje hakkında konuşan Muhtar Ercan,"Başkanımız Serkan Acar’ı sadece belediye başkanı olarak değil, arkadaş olarak yanına gidiyoruz. Her şeyi serbestçe anlatabiliyoruz ona. Başkanımız parti ayrımı yapmadan Aliağa’nın tüm köylerine hizmet götürüyor. İki yıl öncesine kadar Yukarı Şehitkemal Mahallemizde ne oturacak bir yer vardı ne de mahalle sakinlerinin bir araya gelebileceği bir yer vardı. Allah razı olsun mahallemize güzel bir taziye evi yaptı. Meydanımızda mahalle sakinleri için çok güzel bir projenin çalışmaları sürüyor. Yukarı Şehitkemal halkı adına Başkanımız Serkan Acar’a çok teşekkür ediyorum" dedi. 

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37