Sivas’ta elektrikli scooter desteği

Tüm dünyada kullanımı büyük bir hızla yayılan elektrikli scooterlar, Sivaslıların kullanımına sunuldu. Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin scooterlar'ın tanıtımını gençlerle yarışarak duyurdu.

17 Temmuz 2021 Cumartesi 13:55
Sivas’ta elektrikli scooter desteği

SİVAS (İGFA) - Sivas Belediyesi, kısa mesafeli ulaşımda çevreci ve güvenli ulaşım imkânı sağlayan ve aynı zamanda yerli ve milli yapım Scooter'ı Sivaslıların hizmetine sundu. Hazırlanan proje kapsamında Scooterler piknik ve mesire alanları başta olmak üzere yürüyüş ve bisiklet yollarına yerleştirildi.

Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, gençlerin sosyal medya üzerinden yaptığı “Birlikte Spor Yapalım” teklifini geri çevirmedi.

Necmettin Erbakan Bulvarı üzerinde yapımı tamamlanan yürüyüş ve bisiklet yolunda gençlerle yarışan Belediye Başkanı Hilmi Bilgin koşu da gençlere yetişemeyince devreye scooter planını soktu. Gençlere yetişebilmek için scooter'a binen Başkan Bilgin finiş çizgisine gençlerle birlikte ulaştı.

Başkan Bilgin’in gençlerle yarışı renkli görüntüler oluştururken muhabirin “Yarışı kim kazandı” sorusuna ise; Başkan Bilgin kazanan “Sivas” oldu cevabını verdi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37