banner51

banner34

banner38

banner16

banner33

banner37

banner55
21 Ağustos 2019 Çarşamba

Gebze ve Çayırova'da su kesintisi

Pelikan Eğitim Kurumları öğrencileri Endüstri 4.a’ya hazırlıyor

Pelikan Eğitim Kurumları öğrencileri Endüstri 4.a’ya hazırlıyor

30 Mayıs 2019 Perşembe 16:54
 Pelikan Eğitim Kurumları öğrencileri Endüstri 4.a’ya hazırlıyor

Pelikan Eğitim Kurumları Endüstri 4.a’ya hazırlıyor kurdukları Steam Maker atölyesi ile öğrencilerini Endüstri 4.a’ya hazırlıyor.

Pelikan Eğitim Kurumları Kurucusu Gülay Körükmez verdikleri eğitim ile ilgili şunları söyledi:

Pelikan Eğitim Kurumları olarak kendin yap kültürü ile teknolojinin birleşmesini sağlayarak öğrencilerimizi Endüstri 4.’a hazırlamak istiyoruz. Öğrenme teknolojinin gelişmesi ile birlikte öğrenme şekli de değişmeye başladı. Öğrencilerimizi bu değişimden uzak yetiştirmek istemiyoruz.  

Bunun için okulumuza Steam Maker atölyesi  kurduk ve iki öğretmen ile eğitim yapıyoruz. Atölye derslerinin iki öğretmen ile işlenmesi, öğrencilerimizin sorularına daha hızlı cevap bulmasına olanak sağlıyor.  

Steam Maker atölyesi deneme ve yanılma hakkı vererek öğrencilerimizin öğrenmesine imkan tanıyor. Öğrenciler projelerini arkadaşları ile birlikte yaptıkları için paylaşmayı, birbirleri ile fikir alışverişinde bulunmayı arkadaşını dinlemeyi ve sorgulamayı öğreniyorlar. 

Öğrencilerimize kendilerini daha iyi ifade etmelerini ve sosyalleşmelerini sağlamak için, projelerini tanıtmalarına olanak sağlıyoruz. 3. festivalimizi Gebze Ticaret Odası’nda  gerçekleştirdik. 

GTO Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler, yönetim kurulu ve meclis üyeleri, öğrenci projelerini ilgi ile dinlediler ve öğrencilerimizi taktir ettiler. Pelikan Eğitim Kurumları olarak bize verdikleri destekten dolayı GTO yöneticilerine teşekkür ediyoruz.


    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV