banner51

banner34

banner38

banner16

banner33

banner37

banner48
22 Mayıs 2018 Salı

AK Parti Kocaeli sıralaması belli oldu

Başkan Karaosmanoğlu’na Cem Evleri'’nden teşekkür

Hacı Bektaş-ı Veli ziyaretleri için teşekkür

29 Eylül 2016 Perşembe 18:48
Başkan Karaosmanoğlu’na Cem Evleri'’nden teşekkür
Başkan Karaosmanoğlu, Kocaeli’deki Cem Evleri'nin dernek başkanlarını konuk etti.
 
Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Çayırova, Darıca, Gebze Ulaştepe, Gebze Mudurnutepe, Körfez, Derince İmam Hüseyin, Derince Çınarlıköyü ve İzmit Tavşantepe Cem Evleri’nin dernek başkanlarıyla bir araya geldi. Görüşmede 2005 yılından beri yürütülen Hacı Bektaş Veli’yi anma ziyaretleri ele alındı.
 
HACI BEKTAŞ-I VELİ ZİYARETLERİ İÇİN TEŞEKKÜR
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Kocaeli’deki Cemevleri’nin 2005 yılından bu yana her yıl ortaklaşa düzenlediği Hacı Bektaş Veli’yi anma ziyaretleri konusunda Cem Evleri dernek başkanlarının dönem sözcülüğünü yapan Tavşantepe Cem Evi Dernek Başkanı Ali Ekber İncesu, “Nevşehir’in Hacı Bektaş ilçesinde yer alan Hacı Bektaş Veli Türbesi’ne yaptığımız ziyaretlerde gerek tesis gerekse ulaşım nedeniyle derneklerimize hizmet verilmesini sağlayan başta Büyükşehir Belediye Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu ve ekibine çok teşekkür ederiz” dedi.
 
BU YIL 55 OTOBÜSLE 2 BİN 500 KİŞİ ZİYARET ETTİ
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Ali Yeşildal ve Büyükşehir Cem Evleri Koordinatörü Mutlu Beyaz’ın da eşlik ettiği ziyarette Hacı Bektaş ilçesindeki tesislerin Kocaeli’deki vatandaşların yanı sıra Türkiye genelindeki vakıf, federasyon ve derneklere ücretsiz olarak tahsis edilmesinin önemine değinildi. Hacı Bektaş Veli’yi anma etkinliğini, bu yıl 55 otobüsle 2 bin 500 kişi ziyaret etti.
 
HACI BEKTAŞ'’DA İLK VE TEK TESİS
Bu yılki Hacı Bektaş-ı Veli Türbesi ziyaretinde, Alevi vatandaşlarımız bir kez daha dualar eşliğinde kurbanlarını da kesti. TDBB ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'nun talimatıyla yapımı gerçekleştirilen Büyükşehir Belediyesi’nin tesisleri, Hacı Bektaş ilçesinde ilk ve tek olma özelliğini taşıyor. 
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner9
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
YÜKSEL ERCAN'I GEBZE Belediye Başkanı olarak Görmek istermisiniz.?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV