banner51

banner34

banner38

banner16

banner33

banner37

banner55
17 Ocak 2019 Perşembe

Dalkılıç: 19 Ocak'ı bekleyin

Başkan Toltar, Gümüşhanelilerin misafiri oldu

Başkan Toltar, Gümüşhanelilerin misafiri oldu

12 Şubat 2018 Pazartesi 11:59
 Başkan Toltar, Gümüşhanelilerin misafiri oldu

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar'ın her pazar günü gerçekleştirdiği yöre dernekleri kahvaltı programının bu haftaki durağı Dilovası Gümüşhaneliler Derneği oldu.

Dilovası Gümüşhaneliler Derneği lokalinde gerçekleşen toplantıya Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar'ın yanısıra Başkan Yardımcıları Edip Bingöl ve Muhiyettin Gültekin, Çayırova eski Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş, Dilovası Dernekler Federasyonu Başkanı Ercan Güneş, Kocaeli Gümüşhaneliler Federasyon Başkanı Yücel Nazlı, Gümüşhaneliler Dernek Başkanı Niyazi Coşar ve üyeleri katıldı.

COŞAR'DAN BAŞKAN TOLTAR'A TEŞEKKÜR
Toplantını açılış konuşmasını yapan Dilovası Gümüşhaneliler Dernek Başkanı Niyazi Coşar, "Hemşerilerimizle Pazar sabahı bir arada olmanın ve Dilovası Belediye Başkanımızı derneğimizde ağırlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu güzel tablo ve birlikteliğin devam etmesini diliyorum. Ayrıca Dilovası Belediye Başkanımız Ali Toltar'ın İlçemize yaptığı hizmetlerden ve derneğimize verdiği desteklerden dolayı kedisine teşekkür ediyorum"dedi.

ALLAH, BİRLİĞİMİZİ BOZMAYANLARA FIRSAT VERMESİN
Ardından konuşan Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, "Öncelikle bu vatanın birlik, beraberliği ve kardeşliği için canını feda eden şehitlerimize Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum. Bu ülkede kardeşliği birlik ve beraberliği bozmak isteyenlere Allah fırsat vermesin. 

STK'LARI ÖNEMSİYORUZ
Demokratik ülkelerde STK'ların önemi oldukça büyüktür. STK'lar hem ülkenin, ilin ve ilçenin gelişmesine katkı sunarken hemde önemli bir denetim mekanizmasını da oluşturmaktadır. Bizde göreve geldiğimizden bu yana ilçemizde ki yöre derneklerini de kapsayan STK'ları önemsemeye ve onlarla birlikte hareket etmeye özen gösteriyoruz. STK'larımızla bir araya geliyoruz. Hem ilçemizin sorun ve sıkıntılarını hemde hemşerilerimizin sorun ve sıkıntılarını dinliyoruz. 

DİLOVASI KÜÇÜK TÜRKİYE'DİR
İlçemiz küçük Türkiye mozaiğidir. Bizler Anadolu'nun dört bir yanından gelerek bu güzide ilçemizde birlik ve beraberliğimizin en güzelini yapıyoruz. Sevinçlerimizi, hüzünlerimizi hep birlikte yaşıyoruz. Gelenek ve göreneklerimizin zenginliğini yaşıyoruz" dedi.

VERDİĞİMİZ SÖZLERİ YERİNE GETİRECEĞİZ
Göreve geldiğimizden bu yana yaklaşık 4 yıldır ilçemizin gelişimine kalkınmasına katkı sunmak için halkımızın mutluluğu için çalışıyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu yana da halkımızın bize olan güvenini boşa çıkartmamak için elimizden geleni yapmaya gayret ediyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu yana kısıtlı imkanlarla bir takım çalışmalar yapmaya çalışıyoruz. İmkânlarımızın kısıtlı olması sizlere verdiğimiz sözleri yerine getirmemek için bahane olarak görmüyoruz. İnşallah verdiğimiz sözleri görevimiz sonuna kadar yerine getirmeye çalışacağız. 

HEMŞERİLERİMİZE ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIYORUZ
Sosyal belediyecilik anlamında bize çok büyük sorumluluklar düşüyor. Malum ilçemizde ki hemşerilerimizin gelir düzeyi belli onun için Dilovalı hemşerilerimize belediye olarak elimizden geldiğince yardımcı olmaya öncelikli ihtiyaçlarını karşılama noktasında önemli çalışma yapıyoruz. Eğitimde okullarımıza, ibadethanelerimize, sağlık hizmetlerine elimizden geldiğince destek olmaya çalışıyoruz. Kapımız herkese açık. Halkımızın güven, huzur ve refahı için bu göreve talip olduk. Elimizden geldiğince herkese yardımcı olmaya çalışıyoruz. Katılımlarınızdan dolayı herkese teşekkür ediyorum"dedi.

NAZLI VE AKBAŞ'DAN TEŞEKKÜR
Başkan Toltar'ın konuşmasının ardından Kocaeli Gümüşhaneliler Federasyonu Başkanı Yücel Nazlı ve Çayırova eski Belediye Başkanı Ziyaettin Kabaş kısa birer konuşma birlik ve beraberliğin önemine değinerek, hemşerilerine katılımlarından dolayı teşekkür ettiler. Nazlı ve Akbaş ayrıca Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar'a çalışmalarında başarılar dileyip, derneğe katkılarından dolayı da teşekkür ettiler.
 
BAŞKAN TOLTAR'A TEŞEKKÜR PLAKETİ
Program sonunda Kocaeli Gümüşhaneliler Federasyonu Başkanı Yücel Nazlı, Çayırova eski Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş ve Dilovası Gümüşhaneliler Derneği Başkanı Niyazi Coşar birlikte Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar'a hizmetlerinden ötürü plaket takdim ettiler. 

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner9
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
YÜKSEL ERCAN'I GEBZE Belediye Başkanı olarak Görmek istermisiniz.?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV