banner51

banner34

banner38

banner16

banner33

banner37

banner55
24 Mart 2019 Pazar

Dronelar kesintisiz mobil iletişim için havalanacak

Halisdemir'den, Başkan Demirci'ye ziyaret

Halisdemir'den, Başkan Demirci'ye ziyaret

25 Ekim 2018 Perşembe 16:27
 Halisdemir'den, Başkan Demirci'ye ziyaret

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, 15 Temmuz gecesinin seyrini değiştiren ve darbe kalkışmasının önüne geçen Şehit Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir’in kardeşi Soner Halisdemir ve beraberindeki misafirlerini konuk etti.

SONER HALİSDEMİR: ABİM MİLLETİN EVLADI

Kabulünden dolayı Belediye Başkanı Şevki Demirci’ye teşekkür eden Soner Halisdemir, kardeşinin sadece kendilerinin değil, milletin bir evladı olduğunu vurguladı. Türk Milleti’nin her türlü zorluğa ve zorbalığa karşı 15 Temmuz gecesi tek yürek olduğunu vurgulayan Halisdemir, Şehit olan abisi Ömer Halisdemir’in ve tüm şehitlerin bu millet tarafından asla unutulmayacağını bildiklerini belirtti.

DEMİRCİ: ŞEHİDİMİZ ÖMER HALİSDEMİR'E 
VE TÜM ŞEHİTLERİMİZE RAHMET DİLİYORUM

Gösterdiği kahramanlıkla 15 Temmuz hain darbe kalkışmasının seyrini değiştiren Şehit Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir’in kardeşi Soner Halisdemir ve beraberindekilere ziyaretlerinden duyduğu memnuniyetini dile getiren Belediye Başkanı Şevki Demirci, "Milletimizin gönlünde çok önemli bir yere sahip olan şehidimiz Ömer Halisdemir'e ve tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Ruhları şad, mekanları cennet olsun" dedi.

15 Temmuz gecesi yaşananların bu ülke ve millet tarafından asla unutulmayacağını söyleyen Demirci, Özel Kuvvetler Komutanlığını ele geçirmek isteyen darbeci Tuğgeneral Semih Terzi’yi gözünü kırpmadan öldürerek darbenin engellenmesinde büyük rol oynayan Şehit Ömer Halisdemir’in ve tüm şehitlerin sayesinde Türkiye’nin 15 Temmuzdan sonra hiç bir zaman cuntacıların hedefi olamayacağını söyledi.

TÜM MİLLET OLARAK DARBEYE KARŞI DURDUK

Demirci, "15 Temmuz gecesi tüm ülkede olduğu gibi bizde Çayırova’da tek yürek olarak mücadelemizi verdik. Halkımızla bir bütün olduğumuz o gecede ve sonraki gecelerde sabahlara kadar Demokrasi Nöbetimizi tutarak, haince kalkışmayı yapanların nasıl ber taraf edildiğini gördük. 
Cumhurbaşkanımız, Başkomutanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın mesajlarıyla tüm ülkede halkımız meydanlara, havaalanlarına, emniyet, valilik ve kamu binalarına koştu. Darbecilere bu ülkenin sahipsiz olmadığını gösteren milletimize de Şehit Astsubay Ömer Halisdemir gibi kahramanlarımız öncülük etti. 

Takvimler 15 Temmuz gecesini gösterdiğinde büyük Türk milleti FETÖ terör örgütünün eli kanlı teröristlerine karşı eşine daha önce dünyada rastlanmamış bir direniş gösterdi. 15 Temmuz darbe girişiminde, bayrağını için demokrasisi için evlatları için 248 vatandaşımız şehitlik mertebesine yükseldi" dedi.

ŞEHİDİMİZİN ADINI YAŞATIYORUZ

Gerçekleşen ziyarette Kahraman Şehit Ömer Halisdemir’in adını yaşatan Semt Konağı hakkında da açıklamalarda bulunan Demirci, "Şehidimiz Ömer Halisdemir’in adını verdiğimiz Semt Konağımızda çocuklarımıza kahramanımızı tanıtıyoruz. Onun bu ülke için göstermiş olduğu cesareti çocuklarımıza anlatırken, bilinçli nesiller yetiştirmek için çalışıyoruz. Ülkemiz değerlerine ve kültürüne sahip çıkan bir nesille daha da güçlü olacaktır. Bu çerçevede çocuklarımıza ve gençlerimize en iyi eğitim imkanını sağlıyoruz. Okul öncesinden Üniversiteye kadar uzanan bu eğitimlerimizi Semt Konaklarımızda veriyoruz" dedi.
Anahtar Kelimeler: Halisdemirden
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner9
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV