banner51

banner34

banner38

banner16

banner33

banner37

banner55
19 Mart 2019 Salı

Ada Yolcu Trenleri yeniden seferde

Ayar: Genel seçim bitti, önümüzde yerel seçim var

Ayar: Genel seçim bitti, önümüzde yerel seçim var

31 Temmuz 2018 Salı 13:03
Ayar: Genel seçim bitti, önümüzde yerel seçim var


AK Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar, Gebze İlçe Teşkilatı'nda yaptığı basın toplantısında hem 24 Haziran seçimlerini değerlendirdi, hem de önümüzde yapılacak olan yerel seçimler hakkında görüşlerini belirtti.

Ülkemiz 24 Haziran’da çok önemli bir seçim yaşadı diyen Ayar sözlerini şöyle sürdürdü:

Cumhurbaşkanımız; Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi bu seçimin galibi demokrasi olmuştur, milli irade olmuştur, milletin kendisi olmuştur. Bunu bize yaşatan ve daha önce sosyal medyadan teşekkürlerimizi ilettiğimiz aynı zamanda tek tek ziyaretlerine başladığımız Gebzeli hemşerilerimize sizlerin huzurunuzda tekraren şükranlarımı sunuyorum.
Yine seçim süresince  birlik içinde  çalıştığımız MHP ve BBP ilçe başkanlarına ve teşkilatlarına teşekkür ediyorum.
Ayrıca; Bu süreçte gece demeden gündüz demeden çalışan, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın vermiş olduğu talimat doğrultusunda çalmadık kapı sıkmadık el bırakmayan; Başta Sayın il başkanımıza; Bir önceki dönem sayın Bakanımıza, Sayın Büyük Şehir Belediye Başkanımıza, SKM Başkanımıza ve çalışma arkadaşlarına, Milletvekillerimize, Belediye Başkanımıza, Yönetim kurulu arkadaşlarıma, Belediye Başkan yardımcılarımıza, Meclis üyelerimize, Kadın kolları Başkanımız ve Yönetimine, Gençlik kolları Başkanımız ve Yönetimine , Mahalle Başkanlarımız ve Yönetimlerine, İstişare kurulu üyelerimize , sandık kurulu üyelerimize, kısaca bu kutlu davaya gönül veren bütün teşkilat mensuplarımıza ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum.
Her zaman söylerim AK partide siyaset yapmak hem çok kolaydır, hem de çok zordur. Çok kolaydır Çünkü Recep Tayyip Erdoğan gibi bir lideriniz var. O hiç bir zaman Ülkesinin, milletinin boynunu öne eğdirtmedi. Bu yüzden toplum içinde karşılık buluyorsunuz. Çok zor Çünkü ne zaman televizyona , medyaya baksanız Ülkemizin ve dünyanın her köşesinde Ülkesi için, milleti için , ezilenler için , mazlumlar için gece-gündüz çalıştığını göreceksiniz. O çalışırken biz teşkilatlara da yatmak yok çalışmak düşer. 
AK Parti teşkilatları çok dinamik yapıdadır. Teşkilatlarımız çalışmalarını yarın seçim olacakmış gibi yapar. Bizler de aktif olarak göreve geldiğimiz yaklaşık sekiz ay oldu. Göreve geldiğimiz  günden itibaren, ufukta seçim söz  konusu değilken, 400 civarında STK, Dernekleri, Resmi kurumları ziyaret ettik. 
Başarının sırrı birlik ve beraberlikten geçer sözü üzerine teşkilatlarımızı dedikodudan uzak tuttuk. Elimizden geldiğince hak edeni hak ettiği makama getirdik. Adaletten şaşmamayı ile haline getirdik. Seçim kampanyası süresince Kocaeli’ne ve Türkiye’ye örnek çalışmalar yürüttük. 
Genel Başkanımızın verdiği talimat doğrultusunda çalmadık kapı sıkmadık el bırakmamak için büyük gayret gösterdik. Öyle günlerimiz oldu ki; sekiz, dokuz ekiple çalıştık. Sizler de takip ettiğiniz gibi Eskihisar Mahallemiz hariç 39 mahallede hem Başkanlıkta Hemde mecliste partimiz birinci oldu. Bu da Gebze’nin seçimde başarılı olduğunu göstermektedir. Ak Parti hizmet partisidir. Hem genelde, hem yerelde Gebze’ye hizmet etmeye devam ediyoruz. 
Genel seçim bitti artık önümüzde çok önemli bir yerel seçim var. Bundan önce olduğu gibi bu seçimi de kazanmak için var gücümüz ile çalışacağız. Biliyorsunuz Başkan adayımızı Genel merkezimiz belirleyecek. Ancak aday belirleme de kamuoyu yoklamaları, teşkilat temayül yoklamaları, çalışkanlık, samimiyet , bilgi ...vb gibi durumlar göz önüne alınacaktır. 
Biz teşkilat olarak bütün adaylarımıza eşit mesafede olduğumuzu buradan ifade etmek istiyorum. Birilerini öne çıkarmak, birilerinin önünü kesmek gibi bir tavrımız asla olmaz, olamaz.  Sizlerin huzurunuzda tekrar söylüyorum: AK Partinin giriş kapısı vardır. Çıkış kapısı yoktur. 10 milyonu aşkın üyesi ile dünyanın en büyük ailesiyiz. Aramıza fitne tohumu sokmak isteyenlerin bunu başaramayacaklarını da çok iyi bilmelerini istiyorum. 

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner9
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV