banner55

Başkan Şayir’den başarılı öğrencilere kamp ödülü

Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, ilçe genelinde yapılan seviye tespit sınavlarında ilk 30’a giren öğrencilerle kampta bir araya geldi.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
18 Kasım 2021 Perşembe 16:03
Başkan Şayir’den başarılı öğrencilere kamp ödülü

Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, ilçe genelinde yapılan seviye tespit sınavlarında ilk 30’a giren öğrencilerle kampta bir araya geldi.

Eğitim gönüllüsü Başkan olarak her zaman adından söz ettiren Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, eğitime verdiği desteklerle tüm Türkiye’de örnek olurken, yine güzel bir çalışmaya imza attı. Başkan Şayir, Dilovası İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte ilçe genelinde yapılan seviye tespit sınavında ilk 30’a giren başarılı öğrencileri Kocaeli Büyükşehir Belediyesine ait Aytepe Gençlik Kampı’nda ağırladı.

GENÇLERİMİZE ÇOK GÜVENİYORUM

İki günlük, Aytepe Gençlik Kampı ile ödüllendirilen gençlerle dün akşam kampta bir araya gelen Başkan Şayir, gençlere özellikle Dilovası’nın sorunları ve eğitim ile ilgili fikir alışverişinde bulundu. Başkan Şayir, gençlerle yaptığı sohbette “Ülkemizin geleceği için, Dilovası’nın geleceği için siz gençlerimize çok güveniyorum. Sizlerin geleceği için üzerimize düşen her şeyi yapmaya hazırız.

BENİ BAŞKAN OLARAK DEĞİL, ABİNİZ OLARAK GÖRÜN

Göreve geldiğim günden bu yana sloganımız “Eğitimle Yükselen Şehir Dilovası” dedik. Vatanını, bayrağını seven, gençler yetiştirmek için çok çalışıyoruz. Ülkemizin aydınlık yarınları sizler olacaksınız. Sizlerde eğitimle birlikte ülkemizi daha demokratik, daha ferah yarınlara doğru götüreceğinize inanıyorum. Onun için özellikle eğitim konusunda hiçbir sorun yaşamamanızı istiyorum.

Beni bir belediye başkanı olarak değil, Hamza abiniz olarak görüp, ne tür sıkıntınız olursa olsun gelin. Elimizden geldiğince sorun ve sıkıntılarınızı çözmeye yardımcı olacağım. Yeter ki sizler okuyun ve her daim başarılı olun. Siz başarılı oldukça bizler sizleri ödüllendirmeye devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37