banner55

'Proje Yazma ve Yürütme Eğitimi' verildi

'Proje Yazma ve Yürütme Eğitimi' verildi

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
18 Kasım 2019 Pazartesi 11:49
 'Proje Yazma ve Yürütme Eğitimi' verildi
Büyükşehir ile MBB işbirliğiyle belediyelerin AB proje ofislerinde ve çeşitli proje departmanlarında görev yapan personele 'Proje Yazma ve Yürütme Eğitimi' verildi.
Marmara Belediyeler Birliği ile Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı işbirliğiyle düzenlenen 'Proje Yazma ve Yürütme Eğitimi' büyükşehir, ilçe belediyeler ve İSU Genel Müdürlüğü’nde görev yapmakta olan personelin katılımıyla gerçekleşti. Belediyelerin AB proje ofislerinde ve çeşitli proje departmanlarında görev yapan personeline yönelik düzenlenen eğitim, Büyükşehir Belediye Meclis Salonu’nda verildi. İki gün süren eğitimde, personelin yaptığı çalışmalar ve kabul olmuş, tamamlanmış örnek bir hibe projesi katılımcılarla birlikte incelendi.

EĞİTİM 2 GÜN SÜRDÜ

Belediyelerin proje yazımı konusunda kendini geliştirebilecek ve proje üretebilecek tüm bölümlerinde görev yapan personele yönelik olarak düzenlenen eğitim, Endüstri Yüksek Mühendisi İbrahim Coşkun tarafından verildi. İki gün süren eğitimlerin ilk günü, proje döngüsü yönetimi, mantıksal çerçeve yaklaşımı ve mantıksal çerçeve matrisi gibi konular verilen örnekler çerçevesinde detaylandırılarak işlendi. İkinci gün ise faaliyet planlaması, detaylandırılması gibi konulara değinildi ve personel gruplar halinde çalışmalar yaparak birer proje örneği hazırladı.

Son Güncelleme: 18.11.2019 11:51
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37