banner55

Büyükakın: Halkımızın duasını alıyoruz

Başkan Büyükakın, İzmit Kaymakamı Şevket Cinbir ve Kocaeli İl Müftüsü Sinan Cihan’a nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
13 Mart 2020 Cuma 12:54
Büyükakın: Halkımızın duasını alıyoruz

Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, İzmit Kaymakamı Şevket Cinbir ve Kocaeli İl Müftüsü Sinan Cihan’ı ziyaret etti. Nezaket içerikli ziyaretlerde Başkan Büyükakın, Kaymakam Cinbir’e ve İl Müftüsü Cihan’a görevlerinde başarılar diledi. Cinbir ve Cihan, Başkan Büyükakın’ın kendilerini ziyaret etmesinden dolayı teşekkürlerini de dile getirdi. İzmit Kaymakamı Şevket Cinbir’in annesi Hatice Cinbir’in hayatını kaybetmesi nedeniyle taziyelerini bir kez daha ifade eden Başkan Büyükakın, “Annemizin mekânı cennet olsun. Sizlere de sabırlar diliyorum” dedi. 

EN GÜZEL ÖRNEKLERİNİ SERGİLEMEK 
İÇİN GAYRET GÖSTERİYORUZ 

Kurumlar arası iş birliğinin önemine her fırsatta vurgu yapan Başkan Büyükakın, bu kapsamda gerçekleştirdiği ziyaretlerde de istişareye çok önem verdiğini dile getirmeyi de sürdürüyor. Kocaeli’nin gelişmesi ve kalkınmasının yanı sıra sosyal belediyeciliğe çok önem verdiklerini de vurgulayan Başkan Büyükakın, “Devletimizin tüm kurumları sınırlarımızı korur ve ötesinde harekât gerçekleştirirken bizler de yerel yönetimler olarak vatandaşımıza hizmet götürmek için çalışıyoruz. Vatandaşımızın ihtiyaçları ve beklentilerine dönük gerek proje üretmek gerekse sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini sergilemek için gayret gösteriyoruz” açıklamasını yaptı. 

MİLLETİMİZLE OMUZ OMUZA YÜRÜYORUZ

İzmit Kaymakamı Şevket Cinbir ve Kocaeli İl Müftüsü Sinan Cihan’ın ziyaretleri sonrası, davalarının millete ve ülkeye hizmet etmek olduğunun altını bir kez daha çizen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, “Ülkemizin önündeki 2023 hedefleri, 2053 ve 2071 vizyonlarına dönük kentimizden atılacak tüm adımlara destek vermeye devam ediyoruz. Bizim milletimizle bir ahdimiz var. Hizmet sözümüzü yerine getirmek için mesai mefhumu gözetmeden çalışıyoruz. Bu yolda tüm ekibimizle halkımızın duasını almak için icraat anlayışımızla birlikte milletimizle omuz omuza yürüyoruz” diye konuştu.

Son Güncelleme: 13.03.2020 12:57
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37