banner55

Artan taleplere karşı Seyahat Kartları Ofisi kuruldu

Artan taleplere karşı Seyahat Kartları Ofisi kuruldu

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
03 Kasım 2019 Pazar 19:46
Artan taleplere karşı Seyahat Kartları Ofisi kuruldu

 

Artan kent kart taleplerini hızla çözüme kavuşturmak isteyen Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Derince ilçesine Seyahat Kartları Ofisi kurdu.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım ve Trafik Yönetimi Dairesi Başkanlığı’nca vatandaşlara sunulan hizmetlerin kapsamı genişleyerek devam ediyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi, Derince ve bölgesindeki nüfus yoğunluğunun artmasıyla bölgeye Seyahat Kartları Ofisi kurma kararı aldı. 

DERİNCE İLÇESİNE YENİ OFİS

Artan Kent Kart taleplerine hızla çözüm bulmak ve yerinde hizmeti amaçlayan Büyükşehir Belediyesi, yeni seyahat kartları ofisini Derince ilçesine kuruyor. Taleplerin yerinde ve zahmetsizce karşılanması için kurulan yeni Seyahat Kartları Ofisi Derince 1071 Kültür Merkezinde hizmet verecek.

VATANDAŞLARIN İŞİNİ KOLAYLAŞTIRACAK
 
Derince 1071 Kültür Merkezi’nde kurulacak olan Seyahat Kartları Ofisi vatandaşların ihtiyaçlarına cevap verecek. Yeni cihazlarla donatılacak ofiste indirimli ve ücretsiz seyahat kartları basım ve vize işlemleri yapılabilecek. Hizmetlerin hızlandırılmasını sağlayacak ofis Körfez ilçesindeki vatandaşların işini de kolaylaştıracak. 

ÖĞRENCİ KART YOĞUNLUĞU AZALACAK
Yeni Seyahat Kart Ofisi hizmetlerin hızlandırılmasını sağlayacak ve vatandaşların memnuniyetini arttıracak, okulların eğitim öğretime başladığı zamanlarda yaşanan öğrenci kartı yoğunluklarını da azaltılacak. Bütün işlemlerin yapılabileceği seyahat kartları ofisinin açılış tarihi Büyükşehir Belediyesi’nce duyurulacak.

Son Güncelleme: 03.11.2019 19:48
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37