banner55

Aybike Telli Beslenme ve Diyet Danışmanlığı Merkezi hizmete girdi

Ege Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden onur derecesiyle mezun olan Aybike Telli yeni kurduğu Beslenme ve Diyet Danışmanlığı Merkezi’ne Şubat ayında danışan kabulüne başladı.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
22 Şubat 2021 Pazartesi 12:10
Aybike Telli Beslenme ve Diyet Danışmanlığı Merkezi hizmete girdi

Ege Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden onur derecesiyle mezun olan Aybike Telli yeni kurduğu Beslenme ve Diyet Danışmanlığı Merkezi’ne Şubat ayında danışan kabulüne başladı.

Darıca Belediyesi karşısında, Bağlarbaşı Mahallesi, İstasyon Cad. No:189 Buğra İş Merkezi’nde kliniğini açan Telli ağırlık yönetimi, hastalıklarda beslenme tedavisi, gebelik ve emziklilik döneminde beslenme, çocuk ve ergen beslenmesi ve kurumsal beslenme danışmanlığı alanında mesleki donanıma sahip.

Telli yaptığı açıklamada, “Kendi ofisim olan Aybike Telli Beslenme ve Diyet Danışamanlığı Merkezi’nde sağlıklı beslenme ve diyet konusunda danışmanlık hizmeti vermekteyim. Bu zorlu pandemi sürecinde sağlıklı beslenmeyi sürdürülebilir yaşam tarzı haline getirmeleri konusunda danışanlarıma yardımcı olacağım.

Diyette yasakları olan bir diyetisyen değilim, porsiyon kontrolüyle doğru beslenmenin yaşam kalitesini artırdıgını ve sağlığı beraberinde getirdiğini biliyorum. Kişiye özel planladığım sürdürülebilir beslenme programlarıyla kilo verme- kilo alma, diyabet, hipertansiyon, hipotiroidi gibi birçok hastalıkta beslenme tedavisi uyguluyorum. Klasik diyet listelerinin dışında sağlıklı ve fit tarifler geliştirip danışanlarımla paylaşıyorum” dedi.

Ayrıca bütünsel terapiye yepyeni bir boyut getiren Andulasyon Terapi hizmeti de vermekteyim.

Andulasyon, biyofiziksel prensiplere dayanan yeni jenerasyon medikal tedavi yöntemlerinden biridir. Andulasyon, mekanik osilasyon ile kızıl ötesi derin ısının kombinasyonundan oluşmaktadır.

Andulasyon teknolojisi, bilim insanları, üniversite klinikleri ve doktorlar arasındaki yakın işbirliğiyle birlikte Almanya’da geliştirilmiştir.

Andulasyon terapisi yalnızca belirli bir organ veya bir organ sistemi üzerinde etki göstermek yerine, organizmanın önemli fonksiyonlarının üzerinde bütüncül olarak pozitif bir etki sağlamaktadır. Bu açıdan Andulasyon, sağlığımızı yeniden kazanmamızın ve sürdürmemizin temelini oluşturmaktadır.

Andulasyon terapi ile daha iyi bir kan dolaşımı, daha hızlı iyileşme, aktif bir metabolizma, daha fazla enerji (ATP), sağlıklı bir lenf akışı, daha fazla toksik madde atılımı, daha az stres ve daha kaliteli bir uyku sağlanır.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37