banner55

Başkan Karabacak'tan Gaziler Günü mesajı

Başkan Karabacak'tan Gaziler Günü mesajı

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
19 Eylül 2018 Çarşamba 13:31
Başkan Karabacak'tan Gaziler Günü mesajı


Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Gaziler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, ülkesi için büyük fedakârlık gösteren Gazilerimize çok şey borçlu olduğumuzu söyledi. Başkan Karabacak mesajında şu görüşlere yer verdi.

Bugün millet olarak dünyanın en güzel coğrafyalarından birinde birlik ve beraberlik içerisinde, bağımsızca yaşıyor olmamızı, tüm varlığını bir an bile düşünmeden feda eden aziz şehitlerimize ve değerli kahraman gazilerimize borçlu olduğumuzun bilincindeyiz.

BU MİLLET VATANI İÇİN CANI ORTAYA KOYMAKTAN ÇEKİNMEDİ

Vatanı uğruna gerektiğinde malını ve canını vermekten kaçınmayan gazilerimiz ve ailelerine çok şey borçluyuz. Son olarak 15 Temmuz hain darbe girişiminde milletimiz canını hiçe sayarak vatanını müdafaa etmiş ve şehitlerimizin yanı sıra binlerce insanımız Gazi ünvanını hak etmiştir. 

Ülkesi uğruna canını hiçe sayan gazilerimize karşı yapacağımız hiçbir şey, bu eşsiz hizmetlerinin bir karşılığı veya bedeli olamaz. Bizler yerel yönetimler olarak bölgemizdeki şehit yakını, gazilerimiz ve yakınlarına her anlamda katkı ve destek veriyor, onların sorunlarına çözüm bulma adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bu vesileyle Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'e mareşal rütbesi ve gazi unvanı verilişinin yıldönümünü ve Gaziler Günü'nü en içten dileklerimle kutluyor, hayatta olan gazilerimize, şehitlerimizin ve gazilerimizin değerli aile bireylerine şükranlarımı ve saygılarımı sunuyorum. 


Son Güncelleme: 19.09.2018 13:52
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37