banner55

Çiftçi, kendisine mektup yazan küçük Ayşe’ye kitap hediye etti

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, sosyal medya üzerinden yazdığı mektubu kendisine gönderen 8 yaşındaki Ayşe Ela Bedir’e, hem cevap mektubu yazdı hem de kitap hediye etti.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
12 Mayıs 2020 Salı 14:35
Çiftçi, kendisine mektup yazan küçük Ayşe’ye kitap hediye etti

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, sosyal medya üzerinden yazdığı mektubu kendisine gönderen 8 yaşındaki Ayşe Ela Bedir’e, hem cevap mektubu yazdı hem de kitap hediye etti. Atatürk Mahallesi’ne ikamet Alpaslan İlkokulu ikinci sınıf öğrencisi Ayşe Ela Bedir, yazdığı mektubu sosyal medya üzerinden Başkan Çitçi’ye gönderdi. Mektubunda, “ Zor günlerde bizlere yardım ettiğiniz için çok teşekkür ediyorum. İnşallah virüs kısa zamanda ülkemizden çıkar. Siz bize karne vermiştiniz. Resminizi de çizdim beğendiniz mi” diye yazdı.

ÇİFTÇİ MEKTUBA CEVAP VERDİ

Ayşe Ela Bedir’in mektubunu okuyan ve cevap yazan Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi,” Bana gönderdiğin resimli mektubunu aldım. Mektubunda bana teşekkür etmişsin... Ne kadar mutlu oldum anlatamam. Bu arada resmini çok beğendim. Çok güzel resim çizdiğini ayrıca belirtmek istiyorum. Önündeki şu kocaman hayatta her zaman çok başarılı olmanı, hayallerinin peşinden koşmanı, ailene ve milletine faydalı bir evlat olmanı diliyorum. Sana ve ailene selam ediyor, gözlerinden öpüyorum. Şu virüs belası geçtikten sonra görüşelim inşallah. ”diye yazdı.

Başkan Çiftçi, mektupla birlikte kitap gönderdiği Ayşe Ela Bedir’li telefonla arayarak bir süre sohbet etti. Küçük Ayşe ile görüntülü konuşan Başkan Çiftçi, mektubu okuduğu ve çok mutlu olduğunu söylediği küçük kıza teşekkür etti.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37