banner55

Vali Yavuz Covid-19 denetimlerine katıldı

Kocaeli Valisi Seddar Yavuz ‘Maske, Mesafe ve Hijyen’ kurallarının hatırlatıldığı denetlemelere katıldı.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
19 Ağustos 2020 Çarşamba 21:48
Vali Yavuz Covid-19 denetimlerine katıldı

Kocaeli Valisi Seddar Yavuz ‘Maske, Mesafe ve Hijyen’ kurallarının hatırlatıldığı denetlemelere katıldı.

Vali Seddar Yavuz, İçişleri Bakanlığı’nın ‘SAĞLIK İÇİN HEPİMİZ İÇİN’ mottosu ile 81 ilde başlattığı Covid-19 salgınına karşı korunmak, bilinçlendirmek amacıyla ‘Maske, Mesafe ve Hijyen’ kurallarının hatırlatıldığı denetlemelere katıldı.

Denetimlerine ilk olarak Mehmet Ali Paşa Mahallesi Zincirlikuyu Caddesi’nden başlayan Vali Seddar Yavuz’a; Ticaret İl Müdürü Veysi Uzunkaya, İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Şenol Ergüney ve İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği Başkanı Murat Öztürk eşlik etti.

Mehmet Ali Paşa Mahallesi Zincirlikuyu Caddesi ve 28 Haziran Mahallesi Turan Güneş Caddesi’ndeki esnafları tek tek ziyaret ederek, hal ve hatırlarını soran Vali Yavuz; kontrollü sosyal yaşam döneminde daha dikkatli ve daha duyarlı olmaya özen gösterilmesi gerektiğini belirterek, esnaf ve vatandaşlarımıza sosyal mesafenin korunması, maske kullanımı ve hijyen kurallarına uyulması hususunda uyarılarda bulundu.

Turan Güneş Caddesinde bir Toplu Ulaşım aracını da durdurarak denetleme gerçekleştiren Vali Seddar Yavuz, yolculara bir daha eski günlere dönmemek ve fedakârlıklarımızın boşa gitmemesi için sosyal mesafenin korunması, maske kullanımı ve hijyen kurallarına uyulması konularını hatırlatarak, duyarlılıkları ve sabırlarından dolayı teşekkür etti.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37