banner55

Bıyık, Kars ve Bayburtlular'a konuk oldu

Bıyık, Kars ve Bayburtlular'a konuk oldu

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
25 Şubat 2019 Pazartesi 14:03
 Bıyık, Kars ve Bayburtlular'a konuk oldu

AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyor. Yorulmak nedir bilmeden kapı kapı gezen Bıyık, Kars Akyaka Akbulak Köyü Derneği ve Bayburt Yaylapınar Köyü Gülerler Derneği’ne konuk oldu.

AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, sivil toplum kuruluşları ve yöre derneklerini ziyaret ederek toplum her kesimiyle buluşmalarını sürdürüyor. Bıyık son olarak, Darıca’da bulunan Kars Akyaka Akbulak Köyü Derneği ve Bayburt Yaylapınar Köyü Gülerler Derneği’ne misafir oldu. Karslı hemşerileriyle bir araya gelen Bıyık, oldukça samimi bir şekilde karşılanırken projelerini anlatıp destek istedi. Bayburt Yaylapınar köylüleriyle birlikte kete yiyen Bıyık, çay içip sohbet etti.
DARICA’YI EL BİRLİĞİYLE YÖNETECEĞİZ

Sivil toplum kuruluşlarının önemini vurgulayan AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, seçim beyannamesinde yer alan projeler hakkında bilgiler verirken Kars ve Bayburtlu hemşerileriyle istişarelerde de bulundu. Sivil toplum kuruluşlarının yönetimlerde söz sahibi olacağını da ifade eden Bıyık, "Gelişmiş kentlerde sivil toplum kuruluşlarının yeri çok önemli. Kenti STK’larla, derneklerle el birliği ile yöneteceğiz. Her fikre değer vereceğiz. Ortak akılla Darıca’yı hep birlikte yöneteceğiz. Kimseyi ayırmadan herkese eşit mesafede olacağız. Hepimiz farklı yerlerden buraya geldik. Darıca hepimizin ortak değeri" diye konuştu.

Son Güncelleme: 26.02.2019 00:17
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37