banner55

Çakır hem alışveriş yaptı hem dert dinledi

Çakır hem alışveriş yaptı hem dert dinledi

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
17 Şubat 2019 Pazar 15:26
 Çakır hem alışveriş yaptı hem dert dinledi

Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, Mevlâna Kapalı Pazar Alanını ziyaret etti. Pazardan ev alışverişini de yapan Serap Çakır, pazarcı esnafı ve vatandaşların sorunlarını da dinledi. 

31 Mart'ta yapılacak yerel seçimler öncesi çalışmalarını sürdüren Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, beraberindeki kalabalık bir ekiple Mevlâna Kapalı Pazar Alanını dolaştı. Pazarcı esnafını ziyaret ederek sorunlarını dinleyen Serap Çakır, hem alışveriş yaptı hem de vatandaşlarla da sohbet ederek şikayetlerini not aldı. 

İNSANLAR PERİŞAN OLUYOR


Pazarcı esnafı ve vatandaşların yoğun şikayetiyle karşılaşan Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, "Pazarın bulunduğu alandan ne esnaf ne vatandaş memnun. Adına uygun bir kapalı pazar alanı değil. Kış aylarında soğukta, yağmurda insanlar perişan oluyor. Göreve geldiğimizde gereken neyse onu yapacağız" dedi. 

KADINLAR ŞİKAYETÇİ
Özellikle pazara alışverişe gelen kadınlar ulaşım konusunda şikayetlerini dile getirdi. Gebze'nin merkezine uzak olması nedeniyle pazara gelmekte zorlandıklarını dile getiren kadınlar, "Biz pazarlarımızı geri istiyoruz. Pazar gelmekte gitmekte ayrı bile çile" ifadelerini kullandılar. 

EV ALIŞVERİŞİ YAPTI
"Gebze'yi Gebzelilerle birlikte yöneteceğiz" diyen Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, "Vatandaşların talepleri ve beklentileri benim için önemli. Gebze'nin sorunlarını da çözüm yollarını da biliyorum" şeklinde konuştu. Serap Çakır, Mevlâna Kapalı Pazar Alanını'ndan ev alışverişinide yaparak ziyaretini tamamladı.
Son Güncelleme: 17.02.2019 22:53
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37