banner55

İnternet gazeteleri, Saadet Kocaeli’yi ağırladı

İnternet gazeteleri, Saadet Kocaeli’yi ağırladı

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
28 Şubat 2019 Perşembe 17:11
 İnternet gazeteleri, Saadet Kocaeli’yi ağırladı

 

Kocaeli’de geçen yıl mart ayında kuruluşu gerçekleşen İnternet Gazeteleri Derneği yönetimi ve üyeleri, SP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Birol Aydın ve İzmit Belediye Başkan adayı Ahmet Özen’i misafir etti.

Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı Soner Kılıç’ın yürüttüğü İnternet Gazeteleri Derneği yönetici ve üyeleri, yerel seçimler öncesi siyasilerle buluşma etkinliğinin ilkinde Saadet Partilileri misafir etti. Otel Altınnal’da verilen kahvaltıya adaylar ve dernek üyelerinin yanı sıra Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Nurettin Çelik ve Saadet Parti’nin il ve ilçe yöneticileri katıldı.

ÖZEN: BU KOCA BİR YALANDIR 


İnternet Gazeteleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Soner Kılıç’ın açılış konuşmasının ardından Saadet Partisi İzmit İlçe Belediye Başkan adayı Ahmet Özen, “Bazı adaylar, birlikte yöneteceğiz diyor. Bu koca bir yalandır. Biz yönetmeye talibiz” dedi.
AYDIN: BORÇLANMA HIZI HİZMETİN ÖNÜNE GEÇTİ 
 
Ahmet Özen’in konuşmasının ardından söz alan Saadet Partisi Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan adayı Birol Aydın, Türkiye’nin en borçlu belediyesinin Büyükşehir olduğunun altını çizerek, “Borçlanma hızı, hizmet hızının önüne geçti. Borçlanma hızı kadar hizmet hızı olsaydı, Umuttepe’ye Havaray ile çıkardık” diye konuştu.

ÇELİK: 13 BELEDİYEYİ HEDEFLEDİK
İnternet Gazeteleri Derneği üyelerinin Saadet Partisi’ne 3 belediye şansı tanıdığı toplantıda söz alan İl Başkanı Nurettin Çelik, “Biz üç belediye değil, 13 belediyenin tamamını kazanmayı hedefledik.  31 Mart akşamı Allah’ın izniyle bunu hep birlikte yaşayacağız” ifadelerini kullandı.
Saadet Partisi Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan adayı Birol Aydın ve İzmit Belediye Başkan adayı Ahmet Özen, kahvaltılı toplantının son bölümünde, gazetecilerin sorularını içtenlikle yanıtladı.
Son Güncelleme: 28.02.2019 21:33
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37