banner55

Uluköylü: Meral Akşener'in yolundayız

İYİ Parti Gebze İlçe Teşkilatı’nda Başkan Burak Uluköylü ve yeni yönetim kurulu ilk toplantısını yaptı. 

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
25 Şubat 2020 Salı 00:24
Uluköylü: Meral Akşener'in yolundayız

İYİ Parti Gebze ilçe binasında gerçekleşen toplantıda yönetim kurulu üyeleri birbirleriyle tanışırken, dilek ve temennilerini sundular. 

GÖZLERİNİZDEKİ IŞIĞI GÖRÜYORUM 

İYİ Parti Gebze İlçe Başkanı Burak Uluköylü konuşmasında yeni yönetimin hayırlı olmasını diledi. Başkan Uluköylü, "Tüm arkadaşlarıma hem teşekkür ediyor, hem de başarı diliyorum. Hepinizin gözlerindeki o ışığı ve heyecanı görüyorum. Bu beni mutlu ediyor. 

İnşallah iyi ve güzel bir dönem yaşayacağız. Bu ay sonuna kadar yeni binamıza taşınma işlemlerimizi gerçekleştireceğiz. Yeni binamızın hepimize daha faydalı olacağı görüşündeyim” ifadesini kullandı.
 


MERAL AKŞENER'İN YOLUNDAYIZ
 
Başkan Uluköylü konuşmasına şöyle devam etti:

Partimizin kapısı bayrakla, dinle ve Atatürk ile problemi olmayan herkese açık. Hep beraber yeni bir döneme başladık. Biz Meral Akşener'in yolundayız. Genel başkanımız Meral Akşener’in önderliğinde bu yolda güzel şeyler başaracağımıza inanıyorum.

Yakın dönemde görev dağılımlarımızı gerçekleştireceğiz. 15 günde bir yönetim kurulu toplantılarımıza imza atacağız. Ben her birinize güveniyorum. Güzel ve ahlaklı siyaset felsefesiyle kolları sıvadık. Hem kentimizde hem de ülkemizde hayırlı işler yapan, memlekete iyi gelecek siyasetin peşindeyiz.

Son Güncelleme: 25.02.2020 00:39
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37