banner55

Bağımsız Fotoğrafçılar eserlerini İzmit'te sergiliyor

02 Ekim 2021 Cumartesi 15:44
Bağımsız  Fotoğrafçılar eserlerini İzmit'te sergiliyor

Cumhuriyet Parkı’nda bulunan İzmit Belediyesi Sanat Galerisi'ne Kocaeli Bağımsız Fotoğrafçılar Topluluğu tarafından sergi açıldı.İZMİT(İGFA)-  İzmit Belediyesi Sanat Galerisi yeni sezonda ilk açılışını Kocaeli Bağımsız Fotoğrafçılar Topluluğu sergisi ile yaptı. 

Bağımsız 30 fotoğrafın yer aldığı sergi 8 Ekim 2021 cuma gününe kadar devam edecek. Sergi davetinde bulunan Kocaeli Bağımsız Fotoğrafçılar Topluluğu Başkanı Kemal Kaya, “Kocaeli halkını sergiyi gezmeye davet ediyoruz. Sergi kültürünü ancak bu şekilde canlandırabiliriz. İnsanlarımızı bu şekilde aydınlatabiliriz. Sergimizi gezmelerinden dolayı çok da mutlu oluruz. Özellikle çocuklarını getirmelerini rica ediyoruz. Çünkü çocuklar yarınımız, geleceğimiz. Onların bu yaşlarda yeni hobiler kazanması çok önemli” dedi.

Fotoğraf sergisinin açılışına,  İzmit Belediyesi Başkan Vekili ve SARBAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Sarıca, İzmit Belediyesi Koordinatörü Ozan Aksu, İzmit Belediyesi Meclis Üyesi Yaşar Kardaş, çok sayıda dernek üyesi ve fotoğraf sever katıldı.

 

 

 

 

 

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37